Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie

Audiobooki w Polanowie

Dostępne Audiobooki w Polanowie

Lp.

TYTUŁ

AUTOR

CZYTA

CZAS TRWANIA

1.

ABC

Christie Agata

Stenka Danuta

07 h 11 min.

2.

Akademia Pana Kleksa

Brzechwa Jan

Kolberger Krzysztof

04 h 17 min.

3.

Ania z Zielonego Wzgórza

 

Montgomery Lucy Maud

Fraszyńska Jolanta

12 h 09 min.

4.

Ania z Zielonego Wzgórza

Montgomery Lucy Maud

Dereszowska Anna

10 h 40 min.

5.

Antygona

Sofokles

 

00 h 52 min

6.

Awantura o Basię

Makuszyński Kornel

Janda Krystyna

05 h 31 min.

7.

Bajki Pana Perrault Magiczne Opowieści

Perrault

 

04 h 00 min.

8.

Bajki terapeutyczne

Molicka Maria

Greinert Agnieszka

4 h 57 min.

9.

Bajki z Zielonego Lasu

Rubik Piotr

Rubik Piotr

03 h 40 min.

10.

Baśnie Braci Grimm cz. 1

Grimm W. i J.

Stuhr Jerzy

04 h 53 min.

11.

Baśnie Braci Grimm cz.2

Grimm W. i J.

Stuhr Jerzy

04 h 23 min.

12.

Bracia Lwie Serce

Lindgren Astrid

Jungowska Edyta

06 h 00 min.

13.

Chatka Puchatka

Milne A. A.

Gajos Janusz

03 h 35 min.

14.

Chcę żyć

Piróg Michał

Iza Bartosz

Piróg Michał

09 h 30 min.

 15.

Cierpienia Młodego Wertera

Goethe Johann Wolfgang

Żak Janusz

04 h 00 min.

16.

Czas jak rzeka

Niemien Czesław

Niemen Czesław

00 h 26 min

17.

Dlaczego kapiesz się w spodniach wujku?

Lindgren Astrid

Jungowska Edyta

09 h 00 min

18.

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Lofting Hugh

Kwiatkowska Monika

02 h 40 min.

19.

Dom nad Rozlewiskiem

Kalicińska Małgorzata

Klubowicz Marta

 

20.

Dziewczynka w czerwonym płaszczyku

Ligocka Roma

Ostaszewska Maja

 

21.

Dziewczynka w zielonym sweterku

Chiger Krystyna

Paisner Daniel

Gudejko-Masalska Małgorzata

10 h 00 min.

22.

Dżuma

Camus Albert

Ferency Adam

10 h 04 min.

23.

Emma

Austen Jane

Woźniak Magdalena

19 h 17 min.

24.

Ferdydurke

Gombrowicz Witold

Maciej Stuhr

 

25.

Ferdydurke

Gombrowicz Witold

Fronczewski Piotr

 

26.

Ferdynand Wspaniały

Kern Ludwik Jerzy

Pietrzyk Maciej

04 h 25 min.

27.

Folwark zwierzęcy

Orwell Georg

Michnikowski Wiesław

 

28.

Folwark zwierzęcy

Orwell Georg

Sznuk Tadeusz

3 h 27 min.(5szt)

29.

Gnój

Kuczok Wojciech

Chorąży Wojciech

04 h 53 min.

30.

Hania Humorek

McDonald Megan

Kamińska Julia

1 h 45 min.

31.

Hanka

Ctvrtek Vaclaw

Zborowski Wiktor

5 h 17 min.

32.

Hobbit

J. R. R. Tolkien

Czarkowski Marian

10 h 36 min.

33.

I nie było już nikogo

Christie Agata

Stenka Danuta

06 h 54 min.

34.

Jak Wojtek został strażakiem

Janczarski Czesław

Wrzesińska Barbara

14 h 36 min.

35.

Jaś i Małgosia

Grimm Jakub i Wilhelm

Seniuk Anna

22 h 12 min.

36.

Jądro ciemności

Conrad Joseph

Breitenwald Michał

05 h 15 min.

37.

Jeden dzień

Nicholls David

Grochowska Agnieszka

13 h 15 min.

38.

Jeździec Miedziany

Simons Paullina

Ostałowska Dominika

31 h 19 min.

39.

Kamienie na szaniec

Kamiński Aleksander

Zelnik Jerzy

05 h 48 min.

40.

Karolcia

Kruger Maria

Sarzyńska Olga

4 h 38 min.

41.

Konrad Wallenrod

Mickiewicz Adam

Czarnecki Tomasz

01 h 40 min.

42.

Kordian

Słowacki Juliusz

Zawiślak Anna

Król Jacek

Kurczuk Jerzy

Mazur Bartosz

02 h 57 min.

43.

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Grimm Jakub i Wilhelm

Dereszowska Anna i De Mono

48 min

30 sek.

44.

Krzyżacy

Sienkiewicz Henryk

Wróbel Zbigniew

30 h 00 min.

45.

Kubuś Puchatek

Milne A. A.

Gajos Janusz

03 h 03 min.(3szt.)

46.

Kwiatki św. Franciszka

Przekł. Staff Leopold

 

2 h 45 min.

47.

Kwiaty na poddaszu

Andrews C. Virginia

Baar Kamilla

12 h 20 min.

48.

Lalka

Prus Bolesław

Skoniecka Katarzyna

Bielawiec Tomasz

Król Jacek

Krzyszczak Jan Wojciech

33 h 05 min.

49.

Lalki w ogniu

Wilk Paulina

Bloch Jagoda

08 h 40 min.

50.

Lew, Czarownica i Stara Szafa

Lewis C. S.

Greinert Agnieszka

Zelnik Jerzy

04 h 40 min.

51.

Lilka

Kalicińska Małgorzata

Klubowicz Marta

2 płyty CD

52.

Lokomotywa i inne wiersze

Tuwim Julian

Fronczewski Piotr

01 h 15 min.

53.

Ludzie bezdomni

Żeromski Stefan

Matysek Grzegorz

12 h 17 min.

54.

Małpa w kąpieli

 

Damięcki Maciej

00 h 55 min.

55.

Mały Książe

Saint-Exupery Antoine de

Sobczak Tomasz

01 h 50 min.

56.

Marzenia i tajemnice

Wałęsa Danuta

Kolak Dorota

11 h 33 min.

57.

Marzenia Joy

See Lisa

Holtz Paulina

15 h 30 min.

58.

Miłość nad Rozlewiskiem

Kalicińska Małgorzata

Klubowicz Marta

Szamborska Barbara

2 płyty CD

 

59.

Mistrz i Małgorzata

Bułhakow Michaił

Zborowski Wiktor

20 h 38 min.

60.

Moralność Pani Dulskiej

Zapolska Gabriela

Regent Małgorzata

1 h 45 min.

61.

Mój niesforny szczeniak

Webb Holly

Grzywacz Marta

02 h 00 min.

62.

My, dzieci z dworca ZOO

Christiane F.

Tamaś Aleksandra

12 h 15 min.

63.

Na Niemnem

Orzeszkowa Eliza

Regent Małgorzata

19 h 35 min.

64.

Nie-Boska Komedia

Krasiński Zygmunt

Regent Małgorzata

1 h 50 min.

65.

Nowe przygody Mikołajka. Kolejna porcja

Sempe, Gościnny

Stuhr Jerzy i Maciej

390 min

66.

O psie, który jeździł koleją

Pisarski Roman

Żółkowska Joanna

2 płyty CD

1 h 34 min.

67.

Ogniem i mieczem

Sienkiewicz Henryk

Globisz Krzysztof

31 h 54 min.

68.

Ogród letni

Simons Paullina

Ostałowska Dominika

36 h 0   min.

69.

Opowiadania z Doliny Muminków

Jansson Tove

Kowalewski Krzysztof

3 h 35 min.

70.

Opowieść wigilijna

Dickens Karol

Kula Michał

3 h 53 min.

71.

Oto jest Kasia

Jaworczakowa Mira

Makuch Katarzyna

  4 h 15 min.

72.

Pan Tadeusz

Mickiewicz Adam

Czarnecki Tomasz

  6 h 30 min.

73.

Pan Wołodyjowski

Sienkiewicz Henryk

Wardejn Zdzisław

24 h   0 min.

74.

Pięćdziesiąt twarzy Greya

James E. L.

Koroniewska Joanna

21 h 08 min

75.

Pinokio

Collodi Carlo

Barszczewska Grazyna

04 h 52 min.

76.

Pipi Pończoszanka

Lindgren Astrid

Jungowska Edyta

03 h 00 min.

77.

Poczytaj mi mamo Księga druga

Różni autorzy

Holtz Paulina

Kowalewski Krzysztof

Lipowska Teresa

Seweryn Maria

Zamachowski Zbigniew

01 h 09 min

78.

Poczytaj mi mamo Księga pierwsza

Różni autorzy

Holtz Paulina

Kowalewski Krzysztof

Lipowska Teresa

Opania Marian

Seweryn Maria

Zamachowski Zbigniew

01 h 18 min.

79.

Poczytaj mi mamo Księga trzecia

Różni autorzy

Holtz Paulina

Kowalewski Krzysztof

Lipowska Teresa

Opania Marian

Seweryn Maria

Zamachowski Zbigniew

00 h 53 min.

80.

Posłuchajki Pora do przedszkola

Sójka Anna

Segda Dorota

O0 h 32 min.

81.

Potop

Sienkiewicz Henryk

Walczak Marek

50 h 40 min.

82.

Powrót do Stumilowego Lasu

Benedictis David

Gajos Janusz

03 h 22 min.

83.

Przed świtem

Meyer Stephenie

Dereszowska Anna

2 płyty CD

26 h 05 min.

84.

Przedwiośnie

Żeromski Stefan

Mazur Bartosz

12 h 05 min.

85.

Przypadki Robinsona Crusoe

Defoe Daniel

Walczak Marek

08 h 35 min.

86.

Rosyjski kochanek

Nurowska Maria

Kijowska Elżbieta

8 h 23 min.

87.

Spotkanie nad morzem

Korczakowska Jadwiga

Makuch Katarzyna

04 h 05 min.

88.

Stary człowiek i morze

Hemingway Ernest

Szczotkowski Zdzisław

02 h 39 min.

89.

Syzyfowe prace

Żeromski Stefan

Czarnecki Tomasz

11 h 30 min.

90.

Szatan z siódmej klasy

Makuszyński Kornel

Malajkat Wojciech

09 h 13 min.

91.

Szczęście pachnie bzem

Tyl Aleksandra

Lissner Joanna

 

92.

Tajemniczy ogród

Burnett F. H.

Komorowska Maja

9 h 02 min.

93.

Tak sobie myślę

Stuhr Jerzy

Stuhr Jerzy

5 h 52 min.

94.

Ten obcy

Jurgielewiczowa Irena

Chorąży Wojciech

9 h 25 min.

95.

Trans-Atlantyk

Gombrowicz Witold

Pszoniak Wojciech

07 h 07 min.

96.

Trauma

Sund Erik Axl

Żołądkowicz Wojciech

13 h 08 min.

97.

W pustyni i w puszczy

Sienkiewicz Henryk

Bartoszek Wojciech

15 h 07 min.

98.

Wesele

Wyspiański Stanisław

Ładniak Paweł

Sędrowski Szymon

Zawiślak Anna

02 h 53 min.

99.

Wichrowe Wzgórza

Bronte Emily

Seniuk Anna

13 h 10 min.

100.

Wyznania Gejszy

Golden Arthur

Peszek Maria

17 h 45 min.

101.

Zemsta

Fredro Aleksander

Kula Michał

Hutyra Adam

Rot Antoni

Florek Marian

Iwiński Andrzej

Ochota-Hutyra Agata

Marciniak Małgorzata

01 h 30 min.

102.

Zezia, Giler i Oczka

Chylińska Agnieszka

Chylińska Agnieszka

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Zegar