Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie

Audiobooki w Żydowie

 

L.P.

TYTUŁ

AUTOR

CZYTA

CZAS TRWANIA

1.

A jeśli ciernie

Andrews Virginia C.

Sadowski Piotr

13 h 40 min.

2.

Agnieszka Osiecka dzieciom

Osiecka Agnieszka

Cieślak Anna,

Barwiński Waldemar

7 h 28 min.

3.

Akademia Pana Kleksa

Brzechwa Jan

Fronczewski Piotr

4 h

4.

Aleja Bzów

Tyl Agnieszka

Lissner Joanna

 12 h 40 min.

5.         

Alicja w Krainie Czarów

          -

Seweryn Maria

1 płyta CD

6.

Ani słowa prawdy

Piekara Jacek

Kaczor Kazimierz

19 h 08 min.

7.

Ania z Zielonego Wzgórza

Montgomery Lucy Maud

Fraszyńska Jolanta

12 h 09 min.

8.

Bajki wg Charlesa Perrault

Januszewska Hanna

Lissner Joanna, Prokopowicz Barbara

3 h 05 min.

9.

Basia i alergia/Basia i taniec

Stanecka Zofia

Seweryn Maria

1 płyta CD

10.

Baśnie i opowieści

Andersen Hans Christian

Stuhr Jerzy

5 h

11.

Charlotte Street

Wallace Danny

Bosak Marcin

14 h

12.

Cudzoziemka

Kuncewiczowa Maria

Kijowska Elżbieta

9 h

13.

Czerwony Kapturek i inne bajki

        -

Hutyra Adam, Kopeć Bartosz, Łopacka Agnieszka, Ochota-Hutyra Agata

59 h 40 min.

14.

Dla ciebie wszystko

Sparks Nicholas

Seweryn Maria

9 h 39 min.

15.

Dobre maniery

Krzyżanek Joanna

Walach Magdalena

1 h 55 min.

16.

Drive

Sallis James

Gosztyła Krzysztof

4 h 23 min.

17.

Droga do szczęścia

Yates Richard

Mydlak Maciej

12 h

18.

Drugie dziecko

Link Charlotte

Abart Ewa

19 h

19.

Dziewczynka w zielonym sweterku

Chiger Krystyna

Gudejko-Masajska Małgorzata

10 h

20.

Ferdydurke

Gombrowicz Witold

Maciej Stuhr

10 h 40 min.

21.

Grecka mozaika

Cygler Hanna

Grabowski Piotr

11 h

22.

Hania Humorek idzie na studia

McDonald Megan

Kamińska Julia

1 h 33 min.

23.

Irena

Kalicińska Małgorzata

Grabowska Basia

Apostolakis Anna

Król Marta

11 h 30 min.

24.

Jezioro marzeń

Edwards Kim

Peszek Maria

16 h 44 min.

25.

Jutro

Musso Guillaume

Dereszowska Anna

9 h 56 min.

26.

Kierowca

Sallis James

Gosztyła Krzysztof

4 h 20 min.

27.

Król odszkodowań

Grisham John

Peszek Jan

13 h 04 min.

28.

Kwiaty na poddaszu

Andrews Virginia C.

Baar Kamilla

12 h 20 min.

29.

Legendy polskie

Chotomska Wanda

Zborowski Wiktor

2 h 25 min.

30.

Lew, Czarownica i Stara Szafa

Lewis C. S.

Zelnik Jerzy, Greinert Agnieszka

4 h 27 min.

31.

Mała księżniczka

Burnett Frances Hodgson

Preis Kinga

7 h 20 min.

32.

Mała syrenka

Andersen Jan Christian

Dąbrowska Magdalena,

Bocian Andrzej

46 min.

33.

Martynka

Delahaye Gilbert

Wyrąbkiewicz Beata

5 h 58 min.

34.

Mroczna połowa

King Stephen

Opania Marian

19 h 35 min.

35.

Nad Niemnem

Orzeszkowa Eliza

Regent Małgorzata

19 h 35 min.

36.

Niech ci się coś pięknego przyśni

Gramellini Massimo

Urbański Hubert

4 h

37.

Nieznane przygody Mikołajka

Goscinny René

Sempé Jean-Jacques

Stuhr Jerzy

1 h 29 min

38.

Nowe przygody Bolka i Lolka

          -

Stuhr Jerzy

1 h 51min

39.

Nowe przygody Mikołajka

Goscinny René

Sempé Jean-Jacques

Stuhr Jerzy

Stuhr Maciej

10 h 08 min.

40.

Nowe przygody Mikołajka. Kolejna porcja.

Goscinny René

Sempé Jean-Jacques

Stuhr Jerzy

Stuhr Maciej

6 h 32 min.

41.

O krasnoludkach i sierotce Marysi

Konopnicka Maria

Lissner Joanna

4 h

42.

Oficer i szpieg

Harris Robert

Peszek Jan

17 h 20 min

43.

Ogniem i mieczem

Sienkiewicz Henryk

Voit Mieczysław

35 h 8 min.

44.

Pan Wołodyjowski

Sienkiewicz Henryk

Voit Mieczysław

24 h 22 min.

45.

Pinokio

              -

Seweryn Maria

1 płyta CD

46.

Plastusiowy pamiętnik

Kownacka Maria

Krawczyk Adam, Sarzyńska Olga

2 płyty CD

47.

Płatki na wietrze

Andrews Virginia C.

Baar Kamila

13 h 25 min.

48.

Potop

Sienkiewicz Henryk

Voit Mieczysław

58 h 22 min.

49.

Quo Vadis

Sienkiewicz Henryk

Drygalski Henryk

25 h 02 min.

50.

Serce

De Amicis Edmund

Rot Antoni

9 h 36 min.

51.

Spotkanie nad morzem

Korczakowska Jadwiga

Makuch Katarzyna

4 h 05 min.

52.

Stary człowiek i morze

Hemingway Ernest

Szczotkowski Zdzisław

2 h 39 min.

53.

Szczęście pachnie bzem

Tyl Aleksandra

Lissner Joanna

1 płyta CD

54.

Tajemniczy ogród

Burnett Frances Hodgson

Komorowska Maja

9 h 02 min.

55.

Ten obcy

Jurgielewiczowa Irena

Chorąży Wojciech

9 h 25 min.

56.

Tysiąc wspaniałych słońc

Hosseini Khaled

Peszek Maria

12 h 58 min.

57.

Uratuj mnie

Musso Guillaume

Dereszowska Anna

9 h 25 min.

58.

Wesele

Wyspiański Stanisław

Kurnicka Mariola, Regent Małgorzata, Czarnecki Tomasz, Żak Janusz

2 h 30 min.

59.

Więzienny prawnik

Grisham John

Zborowski Wiktor

14 h 02 min.

60.

Złomek i kłopoty z traktorami

-

Barciś Artur

1 płyta CD

61.

Złomek zastępcą szeryfa

-

Seweryn Maria

1 płyta CD

62.

Żniwo gniewu

Di Angeli-Ilovan Lucie

Sroka Anna

1 płyta CD

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Zegar