Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie

PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów wszelkie informacje na temat Gminy Polanów można uzyskać poprzez stronę internetową Urzędu Miejskiego w Polanowie www.polanow.pl gdzie znaleźć można potrzebne informacje znajdujące się w zakładce Nasza gmina.
Całodobowo do dyspozycji zainteresowanych informacją turystyczną dostępny jest INFOKIOSK działający przed budynkiem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie przy ul. Wolności 7. Położenie budynku w centrum miasta zapewnia bardzo dobry kontakt z turystami odwiedzającymi Gminę Polanów.
Dodatkowo Punkt Informacji Turystycznej Polanowa znajduje się w Czytelni biblioteki. W Punkcie znajdują się ogólnodostępne materiały promocyjne, foldery, widokówki, plany miasta oraz ulotki reklamowe. Udostępniamy na miejscu wydawnictwa turystyczne z własnych zbiorów. Punkt zajmuje się informacją turystyczną nie tylko o samym mieście, ale o całym - integralnie z nim związanym - regionie, przedstawianiem jego walorów krajoznawczych i turystycznych. Dzięki współpracy z Urzędem Miejskim promujemy nasz region także poprzez tworzenie nowych folderów, map, materiałów reklamowych oraz różnego rodzaju tablic informacyjnych.
Od lipca 2015 r.dystrybuowane są nieodpłatnie nowe publikacje w Punkcie Informacji Turystycznej oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Polanowie  tutaj


Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Pogoda

Zegar