Punkt bezpłatnych porad prawnych i mediacyjnych

Utworzono dnia 20.05.2022

 

Uprzejmie informujemy, że również w tym roku w Bibliotece jest możliwość skorzystania z porad prawnych  po wcześniejszej rejestracji pod numerem  telefonu 790700695 oraz za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Kontakt i zapisy do Pomocy Prawnej w Punkcie NPP - nieodpłatnej porady prawnej 
(od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00)

TELEFON 790 700 695

E-MAIL pomoc.prawna@powiat.koszalin.pl
www.np.ms.gov.pl 
Jest też możliwość rejestracji przez internet tutaj  

 

 

Porad prawnych w naszym punkcie udzielają:

wtorek - Kancelaria Radcy Prawnego Anna Olga Gazicka ze Sławna
piątek -Radca Prawny i Mediator Cezary Wicik z Koszalina

Wiecej na temat porad https://www.gov.pl/web/nieodplatna-pomoc

Poza punktem NPP nadal można korzystać z porad w ramach projektu „Regionalna Akademia Dzieci i Młodzieży” realizowanego przez Samorząd Województwa w partnerstwie z 7 powiatami i jedną gminą powstała Platforma Usług Specjalistycznych. Jest to Platforma on-line oferująca bezpłatnie usługi wsparcia i doradztwa, w sposób przyjazny dla użytkownika. Wybór spośród szerokiego wachlarza specjalistów (psycholog, pedagog, terapeuta, doradca zawodowy, seksuolog, mediator, prawnik, asystent dorastania i inni) umożliwia współpraca z Kołobrzeską Fundacją „Na przekór przeciwnościom”.

To całkowicie bezpieczna i bezproblemowa forma pomocy świadczonej on-line dla wszystkich mieszkańców Pomorza Zachodniego. Wystarczy wejść na stronę https://specline.pl/, kliknąć w wybraną formę wsparcia i korzystać.

Współpraca z Kołobrzeską Fundacją „Na przekór przeciwnościom” zapewnia ciągły dostęp do specjalistów, a forma wsparcia i sposób komunikacji dobierane są indywidualnie według potrzeby użytkownika.

Szczegółowe informacje na stronie https://rops.wzp.pl/aktualnosci-rops/bezplatne-uslugi-wsparcia-i-doradztwa-specjalistow-line.

 

Utworzono: 20.05.2022

ZAŁĄCZNIKI