Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Zajęcia komputerowe w ramach projektu "Latarnicy 2020"

Utworzono dnia 13.08.2021

Mimo wakacyjnego okresu od lipca 2021 zostały wznowione warsztaty komputerowe dla dorosłych. Tym razem zajęcia odbywają się w ramach ogólnokrajowego projektu Latarnicy2020.pl, finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

czytaj dalej... na temat: Zajęcia komputerowe w ramach projektu "Latarnicy 2020"

Podsumowanie projektu Sieć na kulturę w Bibliotece

Utworzono dnia 22.06.2021

Biblioteka Publiczna Miast i Gminy w Polanowie zakończyła realizację  projektu „Sieć na kulturę w podregionie koszalińskim ”. Projekt współfinansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, realizowany  przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju. Projekt miał na celu między innymi rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży, pokazanie nowych możliwości samokształcenia, zdobywania wiedzy i rozwoju poza szkołą. W projekcie udział wzięła młodzież w wieku  13-16 lat  z gminy Polanów. Szkolenie miało charakter zdalny. 

czytaj dalej... na temat: Podsumowanie projektu Sieć na kulturę w Bibliotece

Powiatowy Przegląd Recytatorski dla Przedszkolaków rozstrzygnięty

Utworzono dnia 24.06.2021

Szesnastego czerwca  Koszalińska Biblioteka Publiczna ogłosiła wyniki  Powiatowego Przeglądu Recytatorskiego dla Przedszkolaków ph. „ Wierszowanie z Agnieszką Frączek”. Komisja przyznała trzy nagrody i osiem wyróżnień.

czytaj dalej... na temat: Powiatowy Przegląd Recytatorski dla Przedszkolaków rozstrzygnięty

Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego

Utworzono dnia 09.06.2021

9 czerwca 2021 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród najaktywniejszym czytelnikom dziecięcym
z gminy Polanów. Uroczystość ta odbyła się w ramach obchodzonego co roku Powiatowego Święta Czytelnika Dziecięcego organizowanego przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną.

czytaj dalej... na temat: Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego

Gminny Przegląd Recytatorski dla Przedszkolaków ph „Wierszowanie z Agnieszką Frączek”

Utworzono dnia 14.05.2021

Do konkursu zgłosiło swój udział 25 dzieci z Gminy Polanów. 
Po obejrzeniu i wysłuchaniu wszystkich nagrań komisja w składzie: Elżbieta Majcher, Krystyna Byrzykowska, Danuta Szafoni, przyznała trzy pierwsze miejsca: Iga Skupińska – Nacław, Zuzanna Gołębiewska – Bukowo, Lena Michałowska –  Nacław oraz dwa wyróżnienia :  Aleksandra Żuchowska – Polanów i Amelia Michalak –  .Bukowo. GRATULUJEMY.
 

czytaj dalej... na temat: Gminny Przegląd Recytatorski dla Przedszkolaków ph „Wierszowanie z Agnieszką Frączek”

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TYGODNIU BIBLIOTEK

Utworzono dnia 08.05.2021

„Znajdziesz mnie w bibliotece” to hasło tegorocznej edycji Tygodnia Bibliotek, obchodzonego jak co roku, w dniach 8-15 maja. Z tej okazji w całej Polsce odbędą się liczne imprezy promujące czytelnictwo i biblioteki. Podobnie jak w roku ubiegłym, ze względu na pandemię, część działań odbędzie się wirtualnie.

czytaj dalej... na temat: ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TYGODNIU BIBLIOTEK

SzydełkoweLove - wystawa rękodzieła

Utworzono dnia 01.05.2021


Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. „SzydełkoweLOVE” w ramach Programu Społecznik 2019-2021 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie. Wystawa dostępna jest  przez miesiąc licząc od 28 kwietnia. Ekspozycja prezentuje bogaty zbiór  szydełkowych serwet,  bieżników, ozdób świątecznych oraz innych prac  wykonanych przez Panie z Koła Szydełkowego działającego przy bibliotece i z Koła Gospodyń Wiejskich w Polanowie.

czytaj dalej... na temat: SzydełkoweLove - wystawa rękodzieła

Konkurs recytatorski

Utworzono dnia 21.04.2021

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie. zaprasza do Gminnego Przeglądu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „Wierszowanie z Agnieszką Frączek”           

REGULAMIN

czytaj dalej... na temat: Konkurs recytatorski

Zapraszamy do udziału w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie koszalińskim”

Utworzono dnia 11.03.2021

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie zakwalifikowała się do projektu „Sieć na kulturę w podregionie koszalińskim ” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Projekt realizowany jest przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju. Celem projektu jest między innymi rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży oraz wyposażenie placówek Gminnych Samorządowych Instytucji Kultury w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.  

czytaj dalej... na temat: Zapraszamy do udziału w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie koszalińskim”

Licznik odwiedzin:

W tym miesiącu: 17

Wszystkich: 25997

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Zegar